Glosowanie

Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!

Edukacyjna kampania społeczna Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

Banner - gminy mały
Image
Nagłówek do podstron gminnych
Do końca głosowania pozostało jeszcze:

0

dni

0

godziny

0

minuty

0

SECONDS

Głosowanie podzielone jest na 5 etapów.
Lokalizacja, która będzie pierwsza w rankinu na koniec danego etapu wygrywa Naukową Stację Zabaw PGNiG.
Głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie, a liczbą oddanych głosów.

Tym samym wszyscy, niezależnie od wielkości gminy, mają równe szanse.

 
 
Wyszukaj lokalizację,
na którą chcesz głosować.
 
Obejrzyj prezentację
i odpowiedz na krótkie
pytanie.
 
Gratulacje, oddałeś głos
na wybraną lokalizację.

Wyszukaj lokalizację i zagłosuj!

Mariacka 28
Wolbrom
32-340

Wola Czołnowska61
Wola Czołnowska
24-105
29

Osiedle Generała Wł. Sikorskiego15a
Miechów
32-200
30

Polna Droga
Świdnica
58-100
31

Świętego Bartłomieja Apostoła
Mogilany
32-031
32

Skwer gen. Hedy-SzaregoToruńska 8
Solec Kujawski
86-050
33

Kryształowa 29Twardorzeczka
Lipowa
34-324
34

Kościuszki4
Cegłów
05-319
35

Zwycięzców
Ińsko
73-140
36

Łapiguz
Zamość
22-400
37

Stokrotkowa
Świerklany
44-266
38

Kościuszki 121
Łeba
84-360
39

Chemików
Złoty Stok
57-250
40

Zamkowa
Mirosławiec
78-650
41

Nowa Wieś 152
Czudec
38-120
42

Szkolna 25
Drawno
73-220
43

Przedszkolna
Kunice
59-216
44

Sikorskiego20a
Myszków
42-300
46

Jaworowa
Pyskowice
44-120
47

Długa
Jemielnica
47-133
48

Plac Marcina Bielskiego
Pajęczno
98-330
49

Zawierciańska 30
Klucze
32-310
50

Drozdy
Tarczyn
05-555
51

Częstochowska61
Żarki
42-310
52

JanaMajdy
Stawiguda
11-034
53

Iwkowa525
Iwkowa
32-861
54

Osadników Wojskowych
Cedry Wielkie
83-020
55

Park Norweski
Jelenia Góra
58-500
56

Gruszów150
Raciechowice
32-415
57

Sienkiewicza17
Brzeziny
95-060
58

Rożnowice
Biecz
38-340
59

Dworcowa2a
Drawsko Pomorskie
78-500
60

Lenartowicza
Andrychów
34-120
61

Marii Skłodowskiej-Curie108
Piekary Śląskie
41-940
62

Witosa
Gromnik
33-180
63

Zielona
Przecław
39-320
64

Polskiego Czerwonego Krzyża
Ustrzyki Dolne
38-700
65

Dolna
Boronów
42-283
66

Sobieskiego
Kłomnice
42-270
67

Przyszłość
Drobin
09-210
68

Budzów445
Budzów
34-211
69

Budowlana2
Mińsk Mazowiecki
05-300
70

Leśna6
Pilawa
08-440
71

Szkolna 1
Miechucino
83-334
72

Parkowa
Kłobuck
42-100
73

Zalezianka49a
Łączna
26-140
74

Stary Kiączyn
Stawiszyn
62-820
75

Wadowice
Wadowice
34-100
76

Gustawa Morcinka
Skoczów
43-430
77

Sucharskiego
Wojkowice
42-580
78

Głogowa
Opoczno
26-300
79

Jastrzębia 63
Jastrzębia
26-631
80

Ciepła 11
Brzesko
32-800
81

Peowiaków 30a
Zamość
22-400
82

Parkowa
Gniezno
62-200
83

ul. Matejki 5
Syców
56-500
84

Chopina 99
Sochaczew
96-500
85

Wojska Polskiegopark
Gołdap
19-500
86

Osiedle gen. Władysława Sikorskiego
Busko-Zdrój
28-100
87

Sienkiewicza
Blachownia
42-290
88

Kurzętnik
Kurzętnik
13-306
89

Uniszki Zawadzkie
Wieczfnia Kościelna
06-513
90

Emilii Plater 3b
Zgierz
95-100
91

ks. Piotra Skargi
Zduny
63-760
92

Marszałka Józefa Piłsudskiego
Bychawa
23-100
93

Kościuszki 1
Kolbuszowa
36-100
94

Bohaterów Warszawy
Mrągowo
11-700
95

Konstytucji 3 Maja
Mikołów
43-190
96

Wiosny Ludów
Sierpc
09-200
97

Osiedle Awaryjne
Skawina
32-050
98

Kościuszki 74
Sadowne
07-140
99

Skalmierzycka
Kalisz
62-800
100

Szkolna 6
Świercze
06-150
101

M. KonopnickiejPark Północny
Ostrów Wielkopolski
63-400
102

Święciechowa
Święciechowa
64-115
103

Tysiąclecia 1
Kępno
63-600
104

Parkowa
Kuźnia Raciborska
47-420
105

Błękitna Laguna
Siechnice
55-011
106

Korzeniowskiego
Oborniki Śląskie
55-120
107

Ogrodowa 2
Brusy
89-632
108

Park przy Sądzie Rejonowym
Bolesławiec
59-700
109

Oronne 8
Maciejowice
08-480
110

Wyzwolenia 47
Serock
86-120
111

Jaśminowa
Radlin
44-310
112

Szkolna 9
Sułoszowa
32-045
113

Osiedle Piastów Śląskich
Strzelce Opolskie
47-100
114

Kolejowa 62
Brodnica
87-300
115

Park Zamkowy - Plaża Miejska
Racibórz
47-400
116

Bujaka FranciszkaPark Kurdwanów
Kraków
30-059
117

Pomorska
Starogard Gdański
83-200
118

Przechlewska 6
Rzeczenica
77-304
119

Szkolna 13
Luzino
82-242
120

Mickiewicza 43
Dobrzany
73-130
121

Park Niedźwiadków
Tychy
43-100
122

Aleja 1000-leciaPark Borowiacki
Czersk
89-650
123

Dobrocin
Małdyty
14-330
125

Zawadzkiego 38a
Dzierzgoń
82-440
126

Mariacka 28
Wolbrom
32-340
127

Kościuszki
Dorbre Miasto
11-040
128

Osobnica 99
Osobnica
38-241
129

Szymanowskiego
Lubliniec
42-700
130

Cegłów
Baranów
96-314
131

Stanisława Józefczaka 1
Nowy Targ
34-400
132

Wiejska 58
Odrowąż
47-316
133

Szpitalna
Kościan
64-000
134

Bialska 25
Leśna Podlaska
21-542
135

Liszno 52
Rejowiec Fabryczny
22-170
136

Karczmiska Pierwsze
Karczmiska
24-310
137

Bełdów 37
Aleksandrów Łódzki
95-070
138

Bratian
Nowe Miasto Lubawskie
13-300
139

Wysoka 4
Raciążek
87-721
140

Żelice
Wągrowiec
62-100
141

Bielice
Bielice
74-202
142

Jana Pawła 26
Jarosław
37-500
143

Sowińskiego
Ząbki
05-091
145

Łaszczówkaul. Spółdzielcza 2
Tomaszów Lubelski
22-600
146

Głowackiego
Głogów
67-200
147

Niedurnego 69
Ruda Śląska
41-709
148

Stołeczna 119
Józefin
05-074
149

Szkolna 4
Przygodzice
63-421
150

Park Wiejski
Zielonki
32-087
151

Mieczewska
Kamionki
62-035
152

Siedlecka 13
Wiśniew
08-112
153

Majora Zenona 25a
Łosice
08-200
154

Jeziorna
Czaplinek
78-550
155

Jarosławska 24a
Puszczykowo
62-040
156

Stanisława Leszczyńskiego 42
Bydgoszcz
85-102
157

Mickiewicza 40
Staszów
28-200
158

Szebnie 222
Szebnie
38-203
159

Opacie
Jasło
38-211
160

Niepla 195
Szebnie
38-203
161

Niegłowice 248
Jasło
38-200
162

Kasztanowa
Wielgie
87-603
163

Nawsie Brzosteckie
Brzostek
39-230
164

Osiedle Karola
Rydułtowy
44-280
165

Skąpe
Chełmża
87-140
166

Teren zielony na rogu ulic Paderewskiego i Wesołej
Bielawa
58-260
167

Park miejski im. św. Jana Pawła IIPoznańska
Sieraków
64-410
168

Nowe Kupiski 137
Łomża
18-400
169

Szkolna
Wysoka
89-320
170

Belsk DużyObręb PGR
Belsk Duży
05-622
171

3 Maja 3
Rypin
87-500
172

Feliksa Nowowiejskiego
Szamotuły
64-500
173

Magazynowa 3
Unisław
86-260
174

Szkolna 1
Lubsza
42-287
175

Lubelska 24a
Rejowiec Fabryczny
22-170
176

Medyka 292
Medyka
37-732
177

osiedle Leśneobręb 4
Kostrzyn nad Odrą
66-470
178

Kopernika 15
Lubań
59-800
179

Białaczówplac przy Szkole Podsatwowwej
Białaczów
26-307
180

Bulkowo - Kolonia
Bulkowo
09-454
181

Spacerowa
Nowa Ruda
57-402
182

Ligota Mała
Oleśnica
56-400
183

Rozdziele
Żegocina
32-731
184

Mickiewicza
Szklarska Poręba
58-580
185

Folwarecka
Żory
44-240
186

Powstańców Śląskich kort
Przyszowice
44-178
187

Mickiewicza
Przemków
59-170
188

Kobyłkowska 20
Wołomin
05-200
189

Raciechowice106
Raciechowice
32-415
191

Beskidzka110
Sułkowice
34-120
192
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail przez Generations spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Śmiałej 31a - jako administratora danych, w celu przeprowadzenia konkursu “Powietrze bez śmieci”. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zgłoszenia udziału w konkursie. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Akceptuję regulamin konkursu
Wszystkie pola są obowiązkowe.